Новини будівництва

Rosenberg вентилятори відмінної якості

Rosenberg вентилятори відмінної якості

Rosenberg Ventilatoren GmbH — німецький концерн по виробництву вентиляційних і холодильних установок, повітряних завіс і повітряно-опалювальних виробів.

Сертифікований за європейським стандартом, продукція адаптована до російських умов. Товари успішно експлуатуються в багатьох галузях:


  • у житловому і виробничому секторах,

  • транспортній сфері,

  • легкої і харчової промисловості,

  • хімічних і біологічних лабораторіях,

  • ресторанах, барах, кафе та інших закладах громадського харчування,

  • на складських приміщеннях і т. д.

Перевагами вентиляторів Rosenberg є компактність, низьке споживання енергії, безшумна робота.


Серії вентиляторів Rosenberg


АКВ — це вентилятори з 5-лопатевим робочим колесом, діаметром 350 мм (4-полюсні) і 400 мм (4 і 6-шестиполюсні). Обладнуються 1 - або 3-фазними електродвигунами з напругою 400 або 220 В.


AKS — вентилятори з максимальним напором і великим кутом нахилу лопаті, діаметром 450, 500, 560, 630 мм і з п'ятилопатевим робочим колесом.


AKF — пристрої з діаметрами 630, 710, 800, 900, 1000 мм, 6-лопатковий робочим колесом, можливістю змінювати кут нахилу лопатей і декількома електродвигунами різної потужності.


AKAD — осьові вентилятори з постійним кутом нахилу лопатки і 3-фазними електродвигунами із зовнішнім ротором і кількома швидкостями обертання. Їх можна регулювати за допомогою частотного перетворювача та зміни напруги.


Також Rosenberg випускає вентилятори для роботи в спеціальних умовах:


Вибухозахищені — з горизонтальним розташуванням валу і максимальною потужністю 15 кВт. Вихідний отвір вентилятора захищено від всмоктування або попадання сторонніх предметів захисною решіткою. Управління такими вентиляторами здійснюється комутаційними приладами.


domxoloda.ru у RAL-виконанні з загнутими вперед лопатками: використовуються при максимальній потужності 2,2 кВт. Захист електродвигуна включається при потужності 1,1 кВт. Передбачений ремонтний вимикач.


Вентилятори з вільно обертовим колесом і дренажною трубкою для відведення конденсату або води в процесі очищення.


Для суднових установок — пристрої, які з метою запобігання відриву від місця кріплення посилені виброизоляторами.


Кухонні витяжні установки, де електродвигун відокремлюється від потоку повітря спеціальним сталевим кожухом, що захищає його від забруднення.


Джерело: domxoloda.ru