Новини будівництва

Шліфувальні машини Metabo

Шліфувальні машини Metabo Шліфування один з найбільш поширених процесів за металлобработке, і самий складний, часто доводиться доводити виріб до розуму, використовуючи при цьому кутову шліфувальну машин.

УШМ ручний інструмент, зручний при роботі в обмежених умовах, в деяких випадках наявність регулювання робить звичайну болгарку універсальним пристроєм.

Регулювання завжди електронна, це дозволяє вибирати оптимальний режим при роботі з важкооброблюваними металами, такими як нержавіюча сталь, алюміній або мідь. Складність обробки нержавіючої сталі в її високій в'язкості, вона погано шліфується і при цьому швидко гріється, ось тут регулювання необхідна як повітря. На нашому ринку вже дуже велика кількість самих різних машин, але якщо ви хочете отримати гідний результат рекомендую використовувати тільки перевірених, наприклад машини Metabo. Знайти їх можна ось www.gtool.ru вони збиралися спеціально для роботи в майстернях і на виробничих майданчиках, тому мають великий запас міцності і відмінні характеристики.

Крім регулювання необхідно ще мати високий крутний момент, так як більшість шліфувально-полірувальних матеріалів використовуються на низьких обертах і при великому притиску. Машини Mttabo WEV/WEV HT/WEVA 15-125 оснащені потужним двигуном 1500 Вт кожна машина відрізняється невеликими особливостями. Загальні характеристики однакові і кожна машинка оснащена системою електронної безпеки. Захист від повторного пуску при перериванні подачі електроживлення, плавний пуск, захист від закушування. Спеціальна система S-automatic дозволить знизити віддачу в момент заклинювання кола, така є тільки у Metabo, дуже зручна річ.

Двигун оснащений електронним регулюванням, для WEV/WEVA 15-125 це значення дорівнює 2800-1100 об/хв, а для WEV HT 2800-9600 об/хв. При корисному навантаженні 940 Вт значення крутного моменту досить високо, тому якщо ви плануєте полірувати повстяними колами використовуйте WEV HT 15-125.

Переоснащення можлива без додаткових ключів, а ще в комплекті до кожної машинці йде гайка з системою швидкого затиску, це хитра штука значно спрощує зміну абразивів. Система швидкої зміни є так-же на кожусі, що спрощує зміна його положення, для оптимізації під відрізку або шліфування. Корпус редуктора повертається з кроком 90 градусів, незамінне для перенастроювання УШМ під лівшу. Додаткова рукоятка Metabo VibraTech гасить до 80% вібрації, а це в свою чергу значно полегшує роботу з машиною.