Новини будівництва

Чим краще всього гідроізолювати покрівлю

Чим краще всього гідроізолювати покрівлю Для того, щоб захистити утеплюючий шар покрівлі від проникнення конденсату і води, його захищають спеціальними матеріалами: найчастіше їх кріплять у проміжку між утеплювачем і фінішною обробкою всередині горища.

Таким чином забезпечується захист самої покрівлі впливу вологи.

До найпопулярніших видів гідроізоляції покрівлі можна віднести наступні матеріали:

1. Гідроізоляційна плівка. Найчастіше його закріплюють під покрівельним покриттям скатної даху для захисту утеплювача від зовнішніх кліматичних впливів, на той випадок, якщо покрівельний матеріал буде давати протікання. При цьому дуже важливо не допускати зіткнення плівки і утеплювача, а монтаж захисту здійснюється горизонтально, безпосередньо на крокви.

2. Пароізоляційна плівка. Цей матеріал покликаний захищати утеплюючий шар від впливу вологи зсередини, що і пояснює його кріплення з боку горища. Для кріплення зручно використовувати скоби сшивателя або цвяхи, що мають плоскі головки: плівка укладається внахлест, з дотриманням зазору між утеплювачем в 10 див.

3. Дифузійна мембрана. Найпопулярніший вид пароізоляції покрівельних просторів, що пояснюється його властивістю пропускати водяну пару, яке утворюється усередині приміщень під стелею. Мембранами зашивають внутрішні площини утеплювача, при цьому

Чим краще всього гідроізолювати покрівлю
обмежень у використанні матеріалу немає. Дифузійна мембрана складається з двох або трьох шарів антиконденсатного і дифузного властивості. Подібний матеріал не продуває вітер, що забезпечують захист від втрати тепла: обшита таким чином покрівля «дихає» зсередини, завдяки властивостям природного вентилювання.

Пароизолирующий матеріал найчастіше надходить у продаж в рулонах, що дуже зручно при укладанні, вимагає герметичності швів та країв при напустках. Пароізоляцією оснащується будь-яка покрівля не суцільного типу, особливо різні черепиці і металеві елементи. При цьому не тільки забезпечується захист покрівельного матеріалу від вологи і поліпшується загальна теплоізоляція: облаштування пароізоляції істотно продовжує експлуатаційний термін для всієї покрівлі. Для цього рекомендується використовувати матеріали перевірених виробників, наприклад, Тайвек або Монарфлекс. Що стосується різновидів пароізоляції всередині кожної лінійці, то вони відрізняються насамперед різним ступенем паропроникності, виходячи з умов того чи іншого об'єкта.