Новини будівництва

Ефективна прочищення раковини

Ефективна прочищення раковини Рано чи пізно, будь-яка господиня якої потрібно прокат авто в Києві від компанії www.europcar.ua стикається з такою проблемою, як забита раковина. Цю проблему не можна назвати катастрофічною, але до числа неприємних можна сміливо віднести.

Дуже часто, коли така ситуація виникає, господині опускають руки і чекають чоловічої сили. В результаті страждає процес приготування їжі і «гинуть» ті неповторні страви, які повинні були «народитися». Безумовно, це забобони. Дане питання може вирішити сама тендітна господиня, якщо вона не боїться злегка забруднити руки.

Ступеня засміченості і правильний «діагноз»

Розбір коліна і читка сифона.Якщо вже так сталося, що вода в раковині не стікає, не варто зневірятися. Насамперед, необхідно з'ясувати причину затурканості. Дуже непогано було б згадати, що могло потрапити в раковину. Сучасні раковини, як правило, оснащені захисними сіточками, які можуть бути пластиковими або металевими, але і вони допомагають далеко не завжди.

Треба усвідомлювати кілька причин, по яких вода не стікає з раковини:
1. Попадання великого предмета, який перекрив зливну трубу.
2. Застигання жиру або накопичення бруду, яке перетворилося в густувату масу.

Це основні причини, по яким може бути засмічена зливна система. Перший випадок найскладніший, якщо сторонній предмет застряг десь в зливній трубі. Варіант другий не вимагає особливих знань і досвіду, просто слід діяти відповідно до наступних інструкцій.

Варіанти пробиття раковини

Ефективна прочищення раковини
При серйозній засміченості необхідно використовувати трос.Перед господинею вода в раковині, яка не стікає. Зазвичай, знань господині вистачає на те, щоб засунути в отвір раковини тонкий предмет (скажімо, ручку виделки) і зробити їй пробивні руху. Якщо дива не сталося, починається паніка. Не варто впадати у відчай. Можна вдатися до послуг вантуса і провести «насосні» руху по кілька разів у два-три підходи.

Зазвичай, вода починає стікати, але дуже повільно. Коли вона стече повністю, необхідно в отвір залити розчин оцту і соди. Після цього необхідно почекати кілька годин. Слабокисла лужне середовище «роз'їсть» накопичився сміття. Через кілька годин очікування в раковину слід вилити 2-3 літра крутого окропу. Цей метод остаточно розм'якшить грязьові та жирові грудки, змив їх в зливну трубу.

Практично, за такою ж технологією діють і промислові засоби для пробиття раковин, але коштують вони набагато більше, ніж невелика щіпка соди і оцту. Це старий і перевірений метод, провести який під силу будь-якій господині.

У тому випадку, якщо повільного відходу води в раковині немає, значить забитий сифон раковини або зливна труба. Підставивши відро під сифон, який знаходиться під раковиною, слід відкрутити склянку і прочистити його.

Ефективна прочищення раковини
Перед установкою склянки, можна обробити його окропом. Зібравши сифон, потрібно перевірити якість стека води. Якщо вода як і раніше не стікає або робить це дуже повільно, необхідно знову розібрати сифон і через нього вставити тонкий металевий трос.

Далеко не завжди вдома знайдеться трос, тому можна використовувати дріт. Він повинен бути міцним (щоб не гнувся кінець) і гнучким, що дасть йому можливість безперешкодно огинати форми труби.

Зробивши кілька пробивних рухів і переконавшись в тому, що трос ні в що не впирається, сифон можна зібрати. Профілактику бажано почати зі злиття декількох літрів окропу.

Таким чином, пробити швидко раковину – зовсім не проблема. Краще використовувати народний досвід, бо функціонування магазинних методів вимагає багатогодинного очікування.