Новини будівництва

Монтаж сендвіч панелей

Монтаж сендвіч панелей За послугами з монтажу сендвіч панелей зараз можна звернутися в будь-яку московську фірму. На жаль, часто виникають проблеми, викликані найчастіше порушенням строків доставки необхідних матеріалів.

Іноді порушується і технологія монтажу сендвіч панелей.

І те, і інше призводить до фінансових втрат замовника. Щоб цих проблем було якомога менше, звертатися за такими послугами треба лише до фахівців. Яка б фірма не взялася за www.zaostroipartner.ru вона буде діяти за певним алгоритмом.

Спочатку перевіряється конструкція на відповідність проекту і точність її виконання. Перед монтажем з внутрішніх обкладок сендвіч панелей видаляється запобіжна плівка. Плівка з зовнішніх обкладок видаляється вже після завершення робіт, головне, щоб не пройшло більше чотирьох місяців з того моменту, як ці панелі були куплені.

Плівка починає віддалятися з поздовжніх країв. Якщо ви не відрізняєте внутрішню сторону від зовнішньої, варто запам'ятати, що на внутрішній стороні плівка має блакитний колір.

Щоб сендвіч панелі були захищені від пошкодження, потрібно різати їх і проводити їх жерстяну обробку на стійках, які перед цим необхідно викласти пінопластом, повстю або іншим м'яким матеріалом.
Ріжуть панелі пилами з дрібнозубчастим полотном, а для жерстяних робіт краще всього використовувати www.postroil.com. Болгарки ні в якому разі не можна застосовувати для роботи з сендвіч панелями.

Монтаж сендвіч панелей
Під час монтажу панелі притискаються спеціальним монтажним інструментом, за допомогою якого можна з'єднувати всі елементи, не ризикуючи пошкодити їх. Кріпити сендвіч панелі потрібно спеціальними www.postroil.com вид і тип яких рекомендується заводом-виробником.

Втім, можна використовувати і інші з'єднувачі, однак перед цим потрібно дізнатися, чи сумісні вони з сендвіч панелями, отримати схвалення виробника. Шуруповерт для установки з'єднувачів, які є, по суті, саморізами, теж повинні бути спеціальними.

Якщо швидкість вітру перевищує дев'ять метрів в секунду, проводити монтаж сендвіч панелей не варто, так само як і при густому тумані або під час дощу, граду або мнега.

Після закінчення роботи кожен день потрібно усувати тирса та інші забруднення, виникнення яких неминуче при монтажі. В інструкції монтажу містяться докладні вказівки, що стосуються його, і всі роботи потрібно проводити у відповідності з цими вказівками.