Новини будівництва

Проектування адміністративних будівель

Проектування адміністративних будівель Процес проектування адміністративних будівель можна виконати тільки за наявності відповідної ліцензії та кваліфікованого персоналу.

Перелік документів

Для початку потрібно мати передпроектну пропозицію.

Даний документ містить наступні акти:

 • Схема, що представляє генеральний план;
 • Плани кожного з поверхів, де описані всі приміщення окремо.
 • Колірні і об'ємні рішення;
 • Відомості про існуючому положенні;
 • Фотомонтаж проекту для даного положення;
 • Записка з поясненнями;
 • Схема, що підтверджує розміщення об'єкта;
 • Ситуаційний план.
 • Документ передпроектні пропозиції потребує додаткової розробки і виявлення згоди на розміщення об'єкта. Документ, який представляє www.ecostroyproect.ru, розробляється для того, щоб обґрунтувати доцільність реалізації такого проекту, обгрунтування технічних можливостей і прорахунку економічної вигоди. Проект повинен бути затверджений замовником, а перед цим, він в обов'язковому порядку повинен пройти експертизу на державному рівні.

  Спеціально для реалізації майбутнього об'єкта і www.ecostroyproect.ru повинен бути створений робочий проект, який відповідає за право проведення виробничих робіт. Майбутній об'єкт будуватиметься за робочим кресленням, які повинні бути прикріплені до робочого проекту.

  Розробка проектної документації і процес проектування будівель повинен перебувати під авторським наглядом. Таким же чином має відбуватися проектування підприємств. В залежності від вихідних даних у процесі проектування і труднощі при виконанні відповідних робіт, весь процес має проходити під наглядом замовника.

  До затвердженої проектної документації, під наглядом замовника, повинен бути забезпечений комплекс заходів. Таким чином, всі архітектурні та технологічні рішення, повинні бути виконані під авторським наглядом. Завдяки авторському нагляду, процес зведення будівлі і ціни на придбані об'єкти і виконані роботи будуть під пильною увагою.

  Дані для проектування

  Документ, що підтверджує укладення договору між виконавцем і замовником, виступає в якості основи для розробки даного проекту. Вимоги міських служб та замовника повинні бути представлені в документі, іменованому завдання на проектування. Разом з цими актом, замовник ділитися з проектувальником вихідними даними для реалізації проектування будівлі.