Новини будівництва

Використання мінітрактори на дачі

Використання мінітрактори на дачі Наявність дачної ділянки передбачає не тільки додаткові можливості для відпочинку, але і як місце постійного фізичної праці, при чому незалежно від сезону.

Для того, щоб підтримувати в належному стані садовий ділянку з усіма його елементами в вигляді клумб, газонів, городу потрібно чимало витрачених зусиль: наявність мінітрактори здатне значно полегшити долю дачника.

Мінітрактор – це зменшений аналог звичайного трактора, відповідно показники ваги, споживання палива також зменшені. Агрегати володіють високою продуктивністю, компактністю і цілком прийнятною ціною, якщо виходити від його користі. Управління та обслуговування міні-тракторів досить просте.

Існує два основних типи мінітрактори:

1. Рейдер. Механізм обмежених габаритів і потужності, призначений для скошування трави та стрижки газонів. Дуже ефективний механізм для ділянок невеликої площі, переважно з газонним покриттям. За рахунок своєї невеликої ваги рейдер не пошкоджує газони під час їх оброблення. Крім стрижки трави, додаткові насадки допоможуть також її прибирати, а також вносити добрива. Дуже простий в управлінні і обслуговуванні компактний агрегат.

2. Садовий трактор. Відрізняється значно більшою функціональністю, ніж рейдер. Садовий трактор здатний виконувати значний перелік робіт, незалежно від сезону. При чому це стосується не лише заходів по обробці городів і газонів, але також багатьох будівельних робіт. Ще одна сфера дії садового мінітрактори – допомога у догляді за худобою і здійснення ландшафтних перетворень. Взимку наявність садового трактора значною мірою полегшує роботи з прибирання

Використання мінітрактори на дачі
снігу, для чого в наборі машини є спеціальний відвал, щітка, снігоприбирач, розсіювач піску. За допомогою відвалу здійснюється чистка дороги від снігу, з подальшим выметанием щіткою всіх залишків. Залежалі пласти снігу і замети найзручніше прибирати за допомогою снігоприбирача, здатного подолати сніговий покрив до 50 см. найголовніше при цьому – не братися за кучугури, що перевищують по висоті ротор і кліренс. Розсіювачем дуже зручно розкидати регенти, що знищують сніг. У літній сезон садовий трактор виступає просто незамінним помічником при здійсненні великого переліку сільськогосподарських робіт. Для цього в його наборі є різні насадки у вигляді культиватора, картоплесаджалки, підгортальника, газонокосарки, екскаваторного ковша і т. п.