Новини будівництва

Демонтаж старої раковини

Демонтаж старої раковини Зазвичай ремонтні роботи вторинного житла починаються з демонтажу всілякого обладнання і певних будівельних конструкцій. У даній статті ми розглянемо деякі питання, пов'язані з правильним демонтажем старих мийок і раковин.

Так,якщо необхідна hydrovantuz.ru, то вона проводиться фахівцями, яким необхідно надати заявку на цю роботу. Перед тим, як приступати до зняття сантехніки, потрібно перекрити наявні вентилі холодної і гарячої води. Після цього варто злити з системи залишки води. Відкриваємо найнижчий за рівнем змішувач і чекаємо, коли вся рідина зіллється через раковину. Але навіть якщо із змішувача більше нічого не тече, то це не значить, що через відкручений сифон не поллється вода. Тому візьміть порожнє відро і поставте його під дану частину вашої водопровідної системи. Тільки після цього можна буде приступити до відкручування склянки сифона.

Далі чекаємо зливу води, повертаємо склянку на колишнє місце і затикаємо його ганчіркою. Це дозволить нам перейти до від'єднання раковини від мережі каналізації. Під її дном відкрутіть гайку, але не забувайте притримувати склянку сифона. Обертання даної гайки зазвичай здійснюється проти годинникової стрілки. Далі можна розкрутити гайку у верхній частині сифона і зняти клиноподібну шайбу. З обох кінців труби для зливу води відкручуються гайки, і сама труба просто витягується.

На наступному етапі демонтажу сантехніки від розтруба каналізації від'єднується сифон. Тут можуть виникнути деякі труднощі. Великі складності виходять, якщо такі з'єднання раніше були зацементовані. Тому нам знадобляться зубило і молоток. Коли всі необхідні дії проведені, можна витягти сифон з отвору каналізації, яке варто також заткнути ганчіркою для запобігання виливання води через зливний нього.

Демонтаж старої раковини
Проведення вищезазначених робіт дозволить нам приступити безпосередньо до зняття змішувача. Його від'єднують від холодної та гарячої води і приступають до зняття раковини. Вона може знаходитися на підставці або на спеціальних кріпленнях.

Як бачимо, процедура зняття раковини насправді виглядає не надто складною. Однак і тут варто згадати про деякі нюанси, знання яких цілком зможе полегшити нашу працю. Наприклад, іноді зняти якусь гайку чи болт практично неможливо звичайним способом. Ці деталі згодом іржавіють, що не ускладнює їх відгвинчування. Тому на такі місця спробуйте нанести 8%-ний розчин оцту з алюмінієвим квасцом. Також підійде не дуже концентрований розчин кислоти. Всі роботи підуть швидше, якщо заздалегідь подумати про видалення іржі з гайок і болтів кріплень.