Новини будівництва

Інструмент для різання металопластикових труб

Інструмент для різання металопластикових труб При різанні металопластикових труб потрібен попередній розрахунок. Адже зазвичай труби представлені в одному розмірі. Якщо необхідна стикування або згин з розгалуженням, використовуються фітинги, призначені для труб з металопластика.

Різання труб проводиться за допомогою наступних інструментів:

#10004; спеціальний труборіз;

#10004; ножиці, що ріжуть метал;

#10004; ніж з гострими зубцями, здатний самозатачиваться;

#10004; ножівка для різки по металу.

При роботі з різання ножівкою просувається нешвидко, зате без проблем і додаткових зусиль. Торцева частина труби не завжди виходить ідеально рівною. Самозатачивающиеся ніж важко справляється з алюмінієвим шаром труби. Якщо користуватися цим інструментом, то якість різання буде незадовільним. На кордоні залишається частина пластику, що в подальшому призведе до псування фільтрів.

Інструмент для різання металопластикових труб
Інструмент для різання металопластикових труб

Вироби з нерівними краями при з'єднанні можуть трохи подплавиться. Конструкція при експлуатації щільно стикується і припечатывается в манжету. Тому рвані краї можуть стати основним джерелом протікання. У цьому випадку до монтажу пред'являються більш жорсткі вимоги. Найбільш раціонально використовувати ножиці, які служать саме для цієї задачі.

Такими ножицями відрізають труби з невеликим поперечним перерізом — до 4 див. Процедура нескладна, здійснюється практично однією рукою. Спеціальних навичок також не знадобиться. Металопластикові труби, з діаметром, що перевищує 4 см, відрізають труборізом. Пристрій випускається в двох видах: з храпові структурою і телескопічною. Другий варіант проводиться із спеціальної інструментальної сталі. Різання здійснюється за допомогою круглого ролика.

Храпова конструкція діє за образом ножиць. Якщо застосовується труборіз з храпові системою, спочатку треба прибрати фаски, після чого виправляють і відновлюють профіль калібратором.

Інструмент для різання металопластикових труб
Інструмент для різання металопластикових труб

Якість різання металопластикової труби вимагає більшої точності, ніж, приміром, у поліпропіленової труби. Тому наявність спеціальних ножиць просто необхідно.