Новини будівництва

Про що не варто забувати водіям будтехніки

Про що не варто забувати водіям будтехніки Водії і автовласники знають: в машині не може бути дрібниць, особливо якщо мова йде про будівельній техніці. А тому тут має значення все, починаючи від вчасного ТО і закінчуючи вибором антифризу і заміною гідравлічної рідини.

При цьому не варто забувати, що на території Росії більшу частину року досить холодно і відсутність якісного антифризу може сильно уповільнити роботу на майданчику.

Незалежно від того, яка техніка виходить взимку на будмайданчик: кран, бульдозер, самоскид або екскаватор, вона повинна бути приведена в порядок заздалегідь. Особливо це стосується гідравлічної рідини та антифризу, про які час від часу водії забувають – поки ті не нагадають про себе аваріями.

Взагалі, www.savia.ru – це загальна назва для цілого ряду охолоджуючих рідин, які працюють у відповідних автомобільних системах. Їх головна перевага, як випливає з назви, — здатність не замерзати при низьких температурах, на відміну від води. У нашій країні вони найчастіше виготовляються з етиленгліколю, однак можуть бути й інші гликольно-водні суміші. Фізико-хімічні властивості рідини: не замерзати при мінусових температурах, її в'язкість, питома теплоємність, а також вплив на гуму – залежать в першу чергу від складу суміші, тобто типу і змісту гликольного компонента.

Серед вітчизняних виробників антифризів варто відзначити ТОВ «НВП Спецавіа», яке виробляє не тільки охолоджуючі рідини для будівельної техніки, але і інші спеціальні рідини, такі як амортизаторные, гідравлічні і низкозамерзающие.

Якщо говорити про гідравлічних рідинах, то їх основна функція — захист деталей гідроприводу від корозії, для чого в них додають спеціальні антикорозійні присадки. Ще одна функція рідини — змащувати частини деталей, складових гідросистему.

Своєчасна www.savia.ru вбереже власника автомобіля від багатьох неприємних сюрпризів, таких як вихід з ладу важливих вузлів машини. Особливо часто це трапляється в зимовий час.

Якщо в ситуації з легковим автомобілем питання вирішується більш або менш швидко, то нездатна до роботи будівельна техніка – це в першу чергу збитки для компанії і, можливо, втрата часу, відведеного на певний етап робіт.

Саме тому фахівці радять перед приходом зими уважно перевірити свій автомобіль, і якщо здалося, що незабаром гідравлічна рідина потребує заміни, то міняти її заздалегідь, не чекаючи, поки вона стане причиною поломок.