Кухня

Serenissima титул, яким потрібно відповідати

Serenissima титул, яким потрібно відповідати Фабрика Serenissima заснована в 1993 році в невеликому італійському містечку. Serenissima – такий титул носять найвпливовіші і шановні люди Венеціанської республіки.

У буквальному сенсі назва фабрики перекладається як «Сиятельнейшая». Таке гучне і претензійну назву зобов'язує до багато чого, але фабрика вже сорок років успішно доводить, що звання «Ясновельможна» вона носить недарма.

У 2003 році фабрика увійшла до складу великого концерну АТМА, який вже десять років успішно представляє керамічну продукцію на світовий ринок. Крім керамічної плитки, фабрика займається випуском керамограніту, мозаїки і навіть керамічного посуду.

Італійська фабрика Serenissima – одна з найпопулярніших в країні і за її межами, і все це завдяки тому, що регулярно фахівці компанії випускають все нові і нові колекції керамічної плитки, які виконуються в «гламурному» стилі. Кожна колекція відрізняється дуже оригінальним і дуже індивідуальним дизайном, який спеціально розробляється фахівцями компанії Serenissima.

Широкий асортиментний ряд, а також різноманітність колористичних відтінків дозволять задовольнити смак навіть найвибагливіших клієнтів, а постійні пошуки нових напрямків роблять фабрику ще більш популярною. Сьогодні фабрика Serenissima зайняла стабільне міжнародне становище в сфері випуску виробів з керамограніта – це підлогова і настінна плитка для ванної та кухні, керамограніт, мозаїка, декор та інше. Вироби виготовляються у великих кількостях для промислових цінах, так і малими партіями, які допоможуть оригінально прикрасити приміщення.

Продукція Serenissima допоможе не тільки створення гарного інтер'єру, але і створити в приміщенні атмосферу гламуру, вишуканості і статусності. Фабрика Serenissima досить міцно займає великий сегмент ринку, так як пропонують продукцію у всіх цінових категоріях. Фабрика Serenissima пропонує широкий асортимент керамічної плитки в сучасному, традиційному і класичному стилях.

Дуже велику увагу фабрика приділяє контролю якості своєї продукції, так що вся продукція, що випускається компанією тільки найвищої якості.

Сьогодні продукція фабрики поставляється в країни Африки, Європи та Америки і становить близько сорока відсотків від загальної кількості продукції. Фабрика Serenissima це безперечний лідер у виробництві плитки і керамічного граніту в Італії і у всьому світі.