Кухня

Де розмістити пральну машину

Де розмістити пральну машину Після появи у вільному продажу пральних машин сучасного типу ці вироби відразу стали одним із самих необхідних предметів побутової техніки, адже тепер потрібно витрачати кілька годин на день на ручне прання, при цьому найчастіше так і не добиваючись задовільної якості.

При встановленні даних виробів в стандартних квартирах доводиться вирішувати відразу кілька питань, адже конструктивно часто місця установки не передбачені. Ну а крім наявності надійних джерел надходження і зливу води, також дуже важливо мати поруч потужну розетку із заземленням, не кажучи вже про побутові зручності, як то - наявність шуму при роботі, близькість місця просушування і т. п.

Існує кілька варіантів розміщення пральної машини в квартирі стандартного типу:

1. Ванна. Найбільш поширене місце установки пральної машини. Якщо кімната велика, то для цього можна виготовити окремий шафа з дверцятами-жалюзі. При цьому машину встановлюють у нижню частину, а над нею споруджуються полиці для різних пральних приладдя. Зручність такого способу полягає в близькості знаходження джерела подачі води, зливу і джерела живлення. У невеликих ванних пральні машини іноді монтуються під умивальник.

2. Кухня. Ще один популярний тип установки, при це найчастіше кухні набагато просторіше ванних, так і водні комунікації в даному випадку теж поруч. З цієї причини будь-яких обмежень за розміром пральної машини в даному випадку немає, проте слід врахувати явну несумісність побутової хімії та продуктів харчування. Розміщена на кухня пральна машина потребує великої обережності в поводженні з пральним порошком.

3. Коридор, роздягальня. Іноді зустрічається такий тип установки, а саме місце найчастіше зонують гіпсокартонної

Де розмістити пральну машину
перегородкою, для маскування всіх комунікацій і відділення пральної машини від житлового простору.

4. Балкони. Якщо балкон або лоджія добре утеплені, то вони також можуть стати місцем для пральної машини. Також доведеться провести відповідні комунікації, ну а в цілому, працює на балконі машина не буде нікого турбувати своїм шумом, так і розвішувати випрану білизну буде дуже зручно. Щоб зробити місце встановлення більш компактним, його варто запланувати до капітальної обробки: розв'язана і оформлена спеціалізована ніша явно оптимізує інтер'єр балкона.