Кухня

Стеля на кухні

Стеля на кухні Невід'ємною частиною будь-якого дизайну інтер'єру і ремонту є оформлення стелі. Загальний стиль дизайну інтер'єру неможливий без гармонійного із загальним напрямом і стилем його рішення.Так, potolok-rukami.ru повинен бути не тільки красивим, але і правильно обраним. На кухні, як правило, вологість вище, ніж в інших приміщеннях – не враховуючи ванну кімнату. Стеля повинен бути таким, щоб вологу, пари витримувати, не накопичувати.

Наприклад, стеля глянсового типу дуже гарний , особливо на невеликій кухні. Він візуально збільшує кімнату, а доглядати за ним дуже легко, протерши залишки жиросодеожащих парів. До того ж, він захистить основний – початковий – стеля від вологи, коли не буде обсипатися потріскана від неї побілка і штукатурка.

Стеля на кухні
Стеля може бути виконаний в балочному стилі, але це залежить від того, який саме інтер'єр обраний. Величезне значення має освітлення кухні. Тому стелі можуть мати вмонтоване точкове освітлення, крім основного або декількох основних світильників у вигляді ламп, люстр.

Дуже модно сьогодні над зоною обіднього столу підвісити до стелі кілька ламп з дерев'яним або металевим абажуром. Це можуть бути і скляні кулі – приміром, три кулі, підвішені на рівному видаленні один від одного на одній лінії над зоною обіднього столу або барной стійки.

Стиль, який ви обираєте для своєї кухні, може бути будь-яким. Це - кантрі, класичний стиль хай–тек, лофт, мінімалізм і т. д. Тон на кухні бажано вибирати світлий, теплий.