Кухня

Робимо правильний вибір фарби для стелі та стін на кухні

Робимо правильний вибір фарби для стелі та стін на кухні Прийшовши з роботи, насамперед ми йдемо на кухню, адже саме в цьому місці можна позбутися від голоду. Кухня має бути комфортна, так і красива, щоб нам було приємно в ній проводити час.

Так як в цьому приміщенні постійно перепади температури, підвищена вологість і жир, одним словом «особливі умови», то і не кожні матеріали підійдуть для ремонту.

Фарбування вважається оптимальним варіантом для оздоблювальних робіт на кухні, адже з часом, збільшиться кількість слідів, плям і безліч інших дефектів, які можна легко підфарбувати і, тим самим освіжити ремонт. Вона чудово виглядає, поєднується з різними стилями і що, напевно, найприємніше, є недорогим ремонтним матеріалом.

Чому ж фарба на кухню перевершує багато інших оздоблювальних матеріалів?

#10102; Ви можете частенько змінювати забарвлення стін;

#10103; Маєте можливість візуально змінити сприйняття приміщення, адже завдяки світлим фарб можна умовно збільшити невелику площу кухні, а насичені і темні тони роблять з великого приміщення маленьке й затишне;

#10104; Застосовуючи матові склади фарб, можна приховати різні дефекти стін;

#10105; Легко створите улюблений інтер'єр за допомогою колірної гамми, так як «теплі» кольори здатні зробити ваше приміщення затишним для прийняття їжі та відпочинку, а «холодні», такі як сірий і блакитний, будуть налаштовувати вас на майбутній робочий день.

Робимо правильний вибір фарби для стелі та стін на кухні
Робимо правильний вибір фарби для стелі та стін на кухні

Щоб можна було використовувати фарбу на кухні, їй необхідно володіти певними якостями, а саме: бути екологічно чистою; мати вологостійкі властивості; звичайно ж, володіти приємною кольоровою гамою. Майже завжди на кухні застосовують глянцеву фарбу, так як на ній менше помітні різні плями, а також її легко почистити. Така фарба володіє можливістю приховувати недоліки стіни.

Також фарби діляться на типи, їх у наш час дуже багато. Ми рекомендуємо до використання акрилові, оскільки вони є найкращими для кухні: недорогі, без запаху, а також їх можна мити водою, тільки не використовуйте миючих засобів, так як вони цього не люблять, віддайте перевагу господарського мила.