Кухня

Підлога з керамогрнита в різних приміщеннях

Підлога з керамогрнита в різних приміщеннях Застосування кермагранита в якості підлогового покриття всередині приміщень дозволяє отримати не тільки міцне і довговічне, але й досить оригінальне покриття.

Особливо красиво виглядають мозаїка і панно, майстерно укладені досвідченим майстром.

Керамограніт як укладочного матеріалу підійде практично під будь-яке приміщення:

1. Передпокій. На підлогу в передпокої, крім підвищеної прохідності людей, інтенсивно впливають бруд і волога, яка потрапляє з вулиці разом з взуттям входять. Таким же чином заносяться і деякі хімічні речовини, що використовуються для боротьби з обмерзанням в зимовий час. Крім того, підвищена механічна дія на підлогу у вітальні виявляється підошвою взуття, часто містить набійки або гострі краї на шпильках. Враховуючи всі ці обставини, використання керамограніта на підлозі у вітальні виглядає цілком виправданим заходом, так як він здатний ефективно витримувати перераховані вище дії.

2. Кухня. Ще одне приміщення, де протягом доби не раз бувають всі люди, що живуть в будинку, тому знос підлоги тут зазвичай відбувається швидше. Також слід врахувати специфіку мікроклімату кухні, характеризується частими підвищеннями температури і вологості, при чому бризки вологи і інших рідин нерідко потрапляють на підлогу. Досить нерідко можуть відбуватися падіння на підлогу різної посуду і кухонного приладдя ножів, виделок, ложок, штопорів і т. п. Всі ці експлуатаційні навантаження передбачають укладання на підлогу міцного, байдужого до механічних впливів покриття, відмінно переносить частою помивку і перепади температури. Всі ці характеристики притаманні керамограніту.

3. Ванна. З точки зору кількості знаходяться одночасно людей тут легше, ніж у попередніх випадках, а ось

Підлога з керамогрнита в різних приміщеннях
вплив вологи і підвищеної температури у ванній не меншу, якщо не більшу. Також слід згадати досить часте потрапляння на підлогу різних миючих засобів, а також наявність статичних навантажень від встановленої пральної машини, душової кабіни, ванни і т. п. Тому, застосувавши для декорування підлоги керамограніт, ви не прогадаєте.

4. Вітальня. Підлога у вітальні майже позбавлений всіх перерахованих вище навантажень: навіть якщо і трапляється досить великі скупчення людей, то вони зазвичай знімають взуття. Однак надати підлозі розкішний ефектний вигляд керамограніту цілком по силам, особливо, якщо цьому сприяє інша стилістика інтер'єру. Найчастіше в таких випадках використовується даний матеріал глянсового типу.