Кухня

Тепла підлога для кухні

Тепла підлога для кухні Минаючи опис принад кухонного приміщення, переходимо до проблеми опалення. Вона нас хвилює найбільше. По холодній підлозі ходити не хочеться, значить, утеплювати буде саме його.

Не варто відразу бігти в магазин і купувати електрообладнання.

На сайті hotpol.com можна замовити тепла підлога. Спочатку оцініть можливості електропроводки, можливо, що її доведеться замінити. Особливо це актуально для алюмінієвих жил. Їх краще прибрати і прокласти мідні дроти, більшого перерізу.

Вони і роботу побутових приладів витримають, і навантаження електричного опалення. Монтувати підлога на кухні потрібно за тією ж схемою, що і в будь-якому іншому приміщенні квартири. Різниці тут ніякої немає, єдине, що потрібно враховувати, це тепло, що виходить від варильної плити.

Тепла підлога для кухні
Тому встановлюйте на теплу підлогу датчики контролю, щоб вони самостійно регулювали температуру. В іншому випадку, надлишок тепла може призвести до задухи і появі конденсату. Не варто влаштовувати на кухні пустелю, краще вибрати оптимальний режим теплообміну.

Крім того, стежте за роботою вентиляції, щоб зайвий жар не затримувався в приміщенні. Хай буде навіть трохи прохолодно, головне, щоб ноги не мерзли. Тіло завжди зігріється, тим більше, що дуже часто доводиться готувати.

Час від часу перевіряйте цілісність проводки в нагрівальних елементах. Не допускайте проникнення вологи на їх захисний шар. При монтажі використовуйте додатковий прошарок ізоляції. Це, звичайно, трохи зменшить площа кухні від підлоги до стелі, зате не буде небезпеки замикання в електромережі.