Кухня

Робота з пенопо-листиролом

Робота з пенопо-листиролом Вирішили зробити ремонт в будинку або квартирі? Тоді рекомендую замінити www.glomart.ru. Адже якщо вже вирішили робити ремонт тоді потрібно міняти все і меблів краще не економити.

Раджу розглянути столи скляні, також можна вибрати які небуть дерев'яні столи, якщо вони не порушать концепцію дизайну кухні. Хоча хочу зауважити якщо у вас є діти, тоді краще брати дерев'яні столи ну або на худий кінець розкладні або розсувні вони набагато безпечніше, ніж скляні.

Методика роботи з екструдованим пенопо-листиролом різних виробників в принципі однакова. Основна проблема, з якою стикаємося при спробі покласти матеріал на плиту перекриття, - рельєф цієї самої плити. Вибоїни, горби, перепади висот, нерівні стикування сусідніх блоків - ось приблизний і, на жаль, неповний список можливих дефектів.

Деякими з них можна знехтувати - скажімо, невеликими за площею западинами, глибина яких менше товщини утеплювача. Маленькі і досить-таки гострі піки просто вдавятся в матеріал - головне, щоб вони не прокололи його наскрізь. В якості вирівнюючого кошти можна взяти спеціальні ремонтні суміші, цементно-піщаний розчин або навіть пісок (важливо при роботі не «рознести» його з тих ям, де він необхідний, по всьому приміщенню).

Що ж до перепаду висот, то тут все залежить від фінішного покриття. Такі матеріали, як плитка, лінолеум, ковролін, монтують безпосередньо на стяжку - з її допомогою «перекоси» можна поправити вже після укладання Еппс. А ось ДСП або фанеру під паркет, ламінат тощо укладають поверх утеплювача, так що всі перепади повинні бути усунені ще при підготовці бетонної основи.

Робота з пенопо-листиролом
Приблизна схема робіт виглядає наступним чином. Утеплювач викроюють за розмірами (він легко ріжеться ножівкою або навіть ножем, не утворюючи кришаться країв і укладають на підготовлену основу. Додатково приклеювати не обов'язково - покладене зверху стяжка своєю вагою притисне його до підлоги, так що рухатися нічого не буде. Коли фіксація необхідна, варто скористатися теплою бітумною мастикою, не містить органічних розчинників. Якщо приміщення велике, то розміщувати плити краще вразбежку.

Робота з пенопо-листиролом
Перед спорудою стяжки необхідно прийняти заходи до того, щоб «цементне молочко» не текло вниз: покласти під розчин поліетиленову плівку або заклеїти стики будівельним скотчем, а при наявності певних навичок - закласти шви монтажною піною.

Якщо в якості «фінішу» передбачається паркет, ламінат тощо, то поверх утеплювача досить покласти гідроізоляційну мембрану - все, можна монтувати фанеру. Всі інші покриття вимагають мінімум п'ять сантиметрів стяжки. Щоб при великих нерівномірних навантаженнях вона не пішла тріщинами, рекомендується армування. Сітка, прокладена у верхній частині стяжки, розподілить «локальне» вплив по всій площі підлоги.

Робота з пенопо-листиролом
Якщо при пристрій «теплої підлоги» мембрана або поліетиленова плівка укладена на плиту перекриття під листи ЕППС, то труби можна сміливо монтувати на утеплювач і заливати стяжкою, проклеївши попередньо шви скотчем. Якщо ж вона знаходиться над теплозберігаючим шаром, після установки нагрівачів варто продублювати захист, щоб забезпечити суцільну гідроізоляцію і створити надійний бар'єр для вологи, що міститься в бетоні. По периметру приміщення бажано зробити «бордюр» зі смуги утеплювача.

Матеріал не позиціонується як звукоізолюючий. Якщо вам дорого спокій сусідів знизу, скористайтесь екструдованим пенопо-лиэтиленом. Пятимиллиметрового шару, прокладеного під теплоізоляцію з заходом на стіни, буде достатньо для того, щоб знизити рівень ударного шуму від вашої діяльності на 15-20 дБ.