Кухня

Вибір змішувача для кухні

Вибір змішувача для кухні На ринку сантехніки можна зустріти великий асортимент змішувачів. Природно, при такому розмаїтті можна заплутатися і вибрати далеко не самий оптимальний варіант.

Тому, перед покупкою змішувача для кухні зверніть увагу на наступні критерії:

1. Особливості виготовлення;

2. Форма виливу;

3. Конструкція;

4. Виробник;

5. Тип монтажу.

Необхідно знати, що змішувачі по своїй конструкції можуть бути одноважільні, двохвентильні, безконтактні.

Класичним варіантом є двохвентильні змішувачі, вони встановлені в багатьох будинках і квартирах. Ними можна регулювати не тільки напір води, але і температуру. Тут дуже важливий момент, якщо у вашому водопроводі немає фільтрів, то змішувач буде засмічуватися і ламатися, і вам доведеться викликати сантехніка. Процедура ремонту такого змішувача часом дорожче, ніж сам виріб.

Одноважільні змішувачі. Вони добре затребувані з-за своєї надійності і простоті. Температура води і натиск струменя регулюється з допомогою важеля. Також необхідно зазначити, що в таких змішувачах є функція пам'яті, кран важіль залишається у положенні, яке ви використовували в останній раз. Такі змішувачі надійніше попереднього варіанту, проте, і вартість їх вище.

Безконтактні змішувачі – це нововведення, яке з'явилося зовсім недавно. Їх відрізняє економічність і комфорт у використанні. Вода починає текти тільки в той момент, коли ви подасте руку до крану. Природно, що за таке задоволення доведеться добре заплатити, коштують вони дорожче попередніх варіантів.