Кухня

Як вибирати вікна

Як вибирати вікна В даний час в магазинах дуже великий вибір вікон. Недосвідчені покупці вибирають скління, матеріал, з якого вікно зроблено і колір дерева. На жаль, вони не звертають уваги на найважливіші параметри хорошого вікна.

Як показують дослідження, заміна вікон може знизити рахунки за електроенергію, часом навіть від 7 до 15 % в рік. Нові вікна - це також прикрашення зовнішнього вигляду вашого будинку або квартири, хороша циркуляція повітря і ізоляція від небажаних шумів.

Перше питання, яке потрібно вирішити при виборі вікон - вибір типу скла. Варто відзначити, що при установці вікон в нових зонах, всі необхідні параметри погоджені у технічному проекті, підготовленому архітектором. Однак коли ми хочемо зайнятися цим самостійно, потрібно вміти налаштувати скло так, щоб воно відповідало нашим вимогам.

Кожна людина має різні потреби та фінансові можливості. Тому в цьому місці ви повинні зосередитися в основному на те, щоб нові вікна були самими «теплими», тобто щоб коефіцієнт теплопередачі U, який може становити від 1,4–1,7 вт/м2к, був якомога менше.
Будівельні норми визначають, в якій кліматичній зоні знаходиться будинок або квартира і нагрівається приміщення. Для підвалу допустимі, інші значення, так само як і для вікна на кухні.

Як вибирати вікна
Досить важливим питанням є матеріал, з якого вікно виготовляється. На жаль, доводиться вибирати з декількох доступних варіантів – в основному на ринку ми можемо купити вікна ПВХ і дерев'яні вікна. Рідше зустрічається вікна металеві чи мансардні (найчастіше відкриваються поворотом навколо горизонтальної осі, що проходить через центр вікна).

Необхідно взяти до уваги три дуже важливих фактор:
1. Фінансові можливості.
2. Нашу чутливість до естетики.
3. Схильність до розкоші.

Як вибирати вікна
Якщо ми маємо скромними засобами, краще вибрати пластикові вікна. Серед недорогих дерев'яних вікон частіше ми можемо натрапити на такі, які зроблені з поганого матеріалу. Пластикові вікна створюються з полівінілхлориду, який є однорідним, так що потрібно тільки стежити за якістю виконання профілю. Запам'ятайте, що низька ціна - це не головним критерієм вибору вікон!

Подальшої проблемою є вибір профілю вікна. Системи профілів відрізняються між собою конструкційними рішеннями, кількістю і розташуванням камер, взаємним розташуванням стулки і коробки, рішенням вентиляції, розташуванням прокладок і свого роду естетикою. Всі ці параметри, крім останнього, впливають на коефіцієнт теплопередачі, зручність використання і, звичайно ж, ціну.

Найважливіше питання - вибір віконної фурнітури, робочої частини вікна. Вона дозволяє регулювати потік повітря, що проходить в кімнату.

Як вибирати вікна
В кінці вирішуються питання більш прості, пов'язані з оформленням та монтажем. Зараз існує безліч магазинів, які в своєму асортименті мають елементи для прикраси вікон, які красиво доповнять інтер'єр приміщення, а також функціональні, прості в монтажі і у використанні.

Монтаж краще всього довірити професіоналам. Обов'язково зверніть увагу на сервіс, умови і тривалість гарантії – чим більше, тим краще, оскільки виробник упевнений, що його продукція проживуть року.

Будучи озброєними основною технічною інформацією, а також консультаціями серед друзів і в інтернеті, можна сміливо йти в магазин. Завдяки цим радам ви виберете надійні вікна, які прослужать Вам довгі роки!