Кухня

Керамогранітна Плитка найбільш важливі достоїнства

Керамогранітна Плитка найбільш важливі достоїнства Замість вже досить звичною плитки з кераміки, зараз дуже багато господарі набагато частіше почали застосовувати керамограніт. І це, без всяких сумнівів, повністю виправдано, оскільки виконана з керамогранита плитка, за своїми експлуатаційними властивостями, досить серйозно перевершує традиційний кахель, і до того ж, ще й відрізняється від нього набагато більшим числом переваг.


Неймовірно висока міцність

Різного роду механічні навантаження, виготовленої з керамограніта плитці, як правило, абсолютно не страшні. Адже навіть у тих ситуаціях, коли подібний матеріал регулярно піддається досить серйозних зовнішніх впливів, він все одно ідеально зберігає свої форми і зовсім не тріскається. Саме з-за цього, такого роду плитка сьогодні дуже часто застосовується в приміщеннях з досить високим рівнем прохідності.

Чудова зносостійкість

Плитка з керамограніта, як правило, не тільки вирізняється своєю особливою міцністю, але ще й майже не піддається стиранню. Завдяки даній властивості, виконане з допомогою такої плитки покриття навіть через багато років буде виглядати, як тільки що укладене.

Відмінна вологостійкість

Керамогранітна Плитка найбільш важливі достоїнства
Подібного роду матеріал абсолютно не боїться навіть безпосереднього зіткнення з водою, а значить, його цілком можливо застосовувати навіть в таких вельми специфічних приміщеннях, як кухні або ванні. У доповненні до всього, керамограніт, крім відмінній вологостійкості, також уже має і прекрасної атмосферною стійкістю, що, відповідно, дозволяє використовувати його навіть при зовнішніх роботах.

Особлива привабливість

Виконана з допомогою керамограніта облицювання, як правило, зазвичай виходить досить красивою і елегантною, а також дуже сильно схожою на покриття з мармуру або граніту. При цьому, що дуже важливо, коштує такий матеріал в рази дешевше істинно природного каменю.

Простота в застосуванні

Якихось особливих труднощів у процесі монтажу такої керамогранітної плитки, як правило, найчастіше не виникає, адже методика її укладання здійснюється за абсолютно аналогічною технологією з вже звичною кахельною плиткою. Завдяки цьому, виконувати укладання подібного матеріалу цілком можливо навіть самостійно.

Виходячи з усіх перерахованих вище моментів, можна зробити тільки єдиний резонне висновок, що такого роду плитка є ідеальним рішенням для виконання самостійного ремонту. Причому, навіть незважаючи на те, що коштує подібна керамогранітна плитка трохи дорожче вже звичного кахлю.