Кухня

Тонкощі вибору керамічної плитки

Тонкощі вибору керамічної плитки Покупці спочатку найчастіше звертають увагу на ціну і естетичні якості плитки, а вже потім оцінюють всі інші. Але фахівці рекомендують, що потрібно враховувати, перш за все, функції приміщення, де така плитка буде використовуватися.

Приміром, купувати кераміку, яка має гладку рівну поверхню для приміщень, які мають підвищену вологість – це ванні, автомийки – небезпечна справа. Тому що на такій плитці можна легко послизнутися. Для таких приміщень відмінно підійде plitkamoskva.ru, яка має матову поверхню або рельєфний малюнок. Це ж правило потрібно використовувати і для плитки на вході в приміщення.

Потрібно обов'язково враховувати таке якість плитки як стійкість до химвоздействию. Це потрібно враховувати в виборі плитки для кухні, ванної кімнати, приміщень виробничого характеру.

Спочатку виробники випускають плитку для конкретних цілей. Плитка для підлоги і стін має різні характеристики міцності. І вже в магазині часто вказують ці рекомендації компанії-виробника. Про різні нюанси з тоном плитки в одній або різних партіях також пишуть на упаковці.