Кухня

Прибирання квартир

Прибирання квартир Отже, ми маємо квартиру, в якій давно ніхто не забирався. Одним словом, в приміщенні панує бардак. Як з ним впоратися?

Такий сервіс, як eco-logika.ru - це якісна послуга, що дозволяє підтримувати комфорт.

Можна запросити наряд прибиральниць, спеціальної компанії, що надає послуги з прибирання квартир та офісів. А можна спробувати впоратися самій власниці приміщення, та не одного, а запросити на допомогу, наприклад, подруг.

Обидва варіанти прийнятні, але вимагають підготовки того, хто зібрався наводити порядок. Тут існує кілька простих правил, щоб все було прибрано і не здавалося, що прибирання квартири - марна. Перше правило, основне - не можна забиратися у всій квартирі відразу, а слід почати з однієї якої-небудь кімнати, наприклад, кухні або спальні. Коли одна кімната буде чиста, можна почати прибирати наступну.

Прибирання квартир
Друге правило твердить, що спочатку, перед прибиранням, потрібно визначитися буде це прибирання з розстановкою всіх речей по місцях або перестановка, робить кімнату максимально раціонально, стильно обставленій і функціональною.

Третє правило слід виконувати обов'язково, так як при недотриманні його, прибирання буде безглуздою. Правило вчить, що починати слід завжди з верхнього ярусу, а закінчувати нижнім ярусом. Тобто, пил слід прибирати спочатку вгорі, наприклад, на шафі, потім поступово протирати всі вікна і підвіконня, полички, а закінчувати підлогою.

Четверте правило: не потрібно зберігати старі непотрібні речі, треба від них позбавлятися при кожній прибирання. Тільки не треба фанатизму, а то потрібні речі теж можуть постраждати. Щоб не помилитися, потрібно почати зі зламаних речей.

Найголовніше перемогти в собі лінь і нагородити квартиру чистотою, так як доглянута, прибрана квартира - це запорука здоров'я та гарного настрою.