Кухня

Усе про натяжні стелі

Усе про натяжні стелі Натяжні стелі воліє встановити у себе вдома велика частина населення. Коли віддають перевагу якій-небудь моделі, вказують її довговічність, зовнішній вигляд, оформлення гладкій поверхні, ціну.

Всі ці параметри необхідно розглядати при виборі натяжної стелі з полотна. Рекомендації професіоналів знадобляться завжди у вирішенні даного питання. Монтаж таких стель робиться дуже швидко і якісно. На першому етапі необхідно вибрати матеріал для вашого стелі.

Якісні матеріали для навісних стель випускають в декількох країнах. Серед них конкурують Франція, Італія і Швейцарія. Прекрасний матеріал для обробних робіт виробників цих країн відзначається всіма властивостями відповідно до міжнародних вимог якості. Якість фактури, кольору, еластичність, товщина, високі експлуатаційні властивості, довговічність закладені параметри продукції даних виробників. Ціна на дану продукцію на порядок вище німецької і вітчизняної. На нашому ринку існує товар високого класу вітчизняного виробництва. Вибираючи стелю, врахуйте особливості вашого приміщення і особисті переваги. Самий цікавий факт для тих, хто не любить сталості.

Якщо ви захочете поміняти інтер'єр кімнати, поміняйте швидко стелю і придбає ваша кімната нове оформлення. Зроблять це фахівці дуже швидко, з каркаса знімуть полотно і закріплять новий. Довговічність підвісної стелі та його якості допомагає сховати від очей всі шорсткості і навіть електричні дроти. При виборі вам знадобиться інформація про те, що бувають ПВХ-стелі і стелі без швів. Всі вони виготовлені з поліестеру. У таких стель як вінілові помічена низька морозостійкість, і вони не дуже міцні в порівнянні з безшовними. Вони не люблять перепадів температур, тому їх не встановлюють в приміщеннях, де немає опалювальних приладів. Всі ці види стель натягаються на каркаси з різних матеріалів. При монтажі вінілової плівки застосовують теплову гармату

Великий вибір текстур і колірних рішень дозволяє зробити правильний акцент в інтер'єрі. Такі полотна мають здатність утримувати воду тривалий час. Безшовні стелі можна натягнути без підігріву і додаткової обробки, але у них немає всіх перерахованих переваг, які є у ПВХ-стелі.

Якщо вам подобається глянсова поверхня, що ви хочете дворівнева стеля, то вам потрібна ПВХ-плівка для вашої стелі. Вона також має і інші якості:

• здатність витримувати воду в обсязі декількох літрів;

• можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Міцність безшовних натяжних стель відзначають фахівці і це підтверджується сертифікатами. Екологічно чисті компоненти входять до складу тканинного полотна і безпечні при застосуванні в дитячих установах. Такі якості підходять для розміщення стелі в дитячій кімнаті. Полотно такої якості володіє такою властивістю як повітронепроникність, у зв'язку з цим якістю його можна використовувати для дерев'яних будівель. З стелею такої якості не порушується клімат приміщення. Для поліпшення акустичного властивості свого житлового будови, вам необхідно придбати спеціальне акустичне полотно.

У неопалюваних приміщення також можна встановити безшовне полотно, тому що воно витримує низьку температуру. Щоб вибрати полотно правильно неодмінно потрібно визначити стиль вашого майбутнього інтер'єру. Потрібно визначитися з кольором полотна при виборі стилю вашої кімнати. Для приміщень з низькими стелями, щоб візуально збільшити простір необхідно використовувати глянцеві стелі. А ось у спальній кімнаті матове або "під замшу" припаде до душі всім, тому що підійде до будь-якого стилю. Для кухні продумайте колірну гамму. Тут доречно застосувати теплі тони, які з часом посилюють апетит. Для результатів такої психології можна використовувати всі жовті, оранжеві відтінки

Стеля слід встановлювати після всіх виконаних робіт, щоб він був чистим і мав презентабельний вигляд. Перед натягом необхідно виконати деякі дії:

• ізолювати всі предмети меблів, які не переносять високої температури;

• закрити всі вікна, щоб не створювати сквозняковых потоків. У зимовий час включається опалення.

• Штукатурку на стелі не варто прибирати, якщо вона не лущиться

• Звертайте увагу на те, які дії потрібно виконати зі стінами, якщо вони оброблені різними матеріалами.

Для візуального зміни висоти кімнати, слід підібрати realfran.ru яких не так висока світлих тонів лакового типу. При виборі освітлювальних приладів враховуйте висоту, форму стелі, відстань від стін і тип світильників Установка на стелі світильників вбудованого виду посилює необхідний ефект.