Кухня

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін Поєднання ламінату з плиткою найбільш часто виконують в кухні або ванній кімнаті. Кухню прийнято розділяти на дві зони – робочу і обідню. Плитку слід укладати в робочій зоні, так як це покриття набагато міцніше ламінату.

У цьому місці покриття піддається впливу високих температур, вологості та забруднення.

Догляд за плиткою в робочій зоні набагато простіше, ніж за ламінатом і не вимагає дотримання певних умов. Обідню зону можна повністю виконати з ламінату. Але слід пам'ятати, що цей матеріал варто укладати в першу чергу, так як його не можна вирівняти по висоті. Плитку набагато простіше підігнати до нього.

Дизайнери рекомендують виконувати таке ж поєднання і у віталень. Плитку укладають біля камінів або біля входу на балкон. У передпокої керамічне покриття виконують біля вхідних дверей, щоб бруд не зіпсувала ламінат Tarkett (Таркетт) який можна знайти тут www.capital-parket.ru.

При створенні покриття плитка-ламінат можна отримати незвичайно цікавий і виразний підлогу, причому витрати будуть не дуже великими. Головне – правильно з'єднати матеріали, щоб шов не був помітний.

Стик між ламінатом і керамічною плиткою повинен бути виконаний з зазором, зверху його слід прикрити декоративною металевою накладкою. Щоб отримати накладку потрібної конфігурації потрібно бути дуже уважним. Під час вигину, її слід постійно приміряти на стику і потім вставити у зазор між покриттями.

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін
Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін
Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін
Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін

Правильне поєднання ламінату з ковроліном

Покриття з ковроліну добре підходить для спальні. Воно виділяють зону біля ліжка, і створює комфортні умови для босих ніг людини. У поєднанні з ламінатом можна візуально збільшити простір кімнати. Не варто занадто захоплюватися ковроліном, достатньо виконати півколо біля ліжка.

Найчастіше для комбінування цих матеріалів не обов'язково використовувати складні з'єднувальні елементи. Фахівці рекомендують укласти ковролін на ламінат, при цьому утворюється так званий подіум. Такі варіанти можна застосовувати для оформлення інтер'єру, як в спальні, так і в дитячій кімнаті.

Ламінат можна комбінувати з усіма матеріалами для підлогових покриттів. Все залежить від смаку і фінансового стану власника. Приміром, у вітальнях часто можна зустріти комбінування паркету і ламінату. Вартість такого покриття досить висока, і багато дизайнери не рекомендують його виконувати.

Поєднання ламінату з лінолеумом ідеально для кухонь, прихожих і ванних кімнат. Але варто враховувати той факт, що висота з'єднуваних поверхонь повинна бути на одному рівні. Якщо дотримати всі правила монтажу можна отримати чудовий результат.

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін
Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін

Важливим моментом слід вважати укладання ламінату "плаваючим методом". Підлогове покриття майстри виконують з зазорами по всьому периметру підлоги. Тому ламінат не повинен бути стаціонарно зафіксований на підставі. Це може призвести до його деформації.

Створити красиве і акуратне покриття в будинку можна за допомогою різних матеріалів. Головне, щоб декоративне покриття для підлоги максимально якісно виконувала свої функції, і було довговічним. Не варто забувати, що не всі захисні профілі зможуть приховати наявність дефектів. Тому для якісного виконання роботи краще запросити кваліфікованого фахівця.