Кухня

Підлоги на кухні основні параметри

Підлоги на кухні основні параметри Приміщення кухні - це місце, в якому висока ймовірність забруднення, підвищена вологість і багато різних хімічних миючих засобів, що використовуються, щоб підтримувати житло в чистоті.

На жаль, всі ці фактори чинять вплив на естетику кухні. Тому, щоб з часом не втратить можливість насолоджуватися вишуканим інтер'єром, варто з самого початку інвестувати в надійні оздоблювальні матеріали. Особливо важливий грамотний вибір підлогового покриття. Серед найбільш популярних і, одночасно, довговічних матеріалів - керамічна плитка.


Перш ніж купувати...

Одним з найбільш популярних рішень є укладання на підлогу керамічної плитки. Вона доступна в різних колірних тонах, розмірах, стилях і варіантах. Діапазон цін теж досить великий, тому без праці можна підібрати плитку у відповідності зі своїм бюджетом. Важливою перевагою є її стійкість до механічних пошкоджень і надійність.

Однак, щоб плитка дійсно довго служила, незважаючи на тривале використання, необхідно підібрати її відповідно з потрібними параметрами. Слід пам'ятати, що кухня розділена на кілька різних зон, одна з яких призначена для приготування їжі та миття посуду і часто брудниться. Крім того, можливі удари важких предметів.

Підлоги на кухні основні параметри
Досить випадково впала сковороди або гострого ножа і на плитці поганої якості відразу з'являться подряпини або тріщини. Тому варто купувати оздоблювальні матеріали відрізняються, насамперед, високою стійкістю до механічного впливу. Добре також, щоб вони були хімічно стійкі. Важливим є також показник протиковзання, особливо коли мова йде про благоустрій квартири, в якій є маленькі діти.

Основні параметри

Як бути впевненим, що купується матеріал перевірений і безпечний? Щоб не шкодувати про витрачені грошові кошти, варто ретельно вивчити інформацію на етикетках від виробників. Будь-яка готова продукція повинна мати відповідну маркіровку, яка повинна бути представлена в читаному для споживача вигляді - з яким матеріалом він має справу, і які його основні характеристики. Так у випадку з плиткою надзвичайно важливим є клас стирання, від якого залежить, чи підходить дана плитка для використання у певному приміщенні.

Принцип простий – чим вищий клас, тим продукт більш стійкий до високої інтенсивності руху. Цей параметр маркується символом PEI, і позначається числами від 1 до 5. Бажаючи викласти плиткою підлогу на кухні, варто зосередитися на 3 і 4классе. Ще одна важлива властивість – це твердість, стійкість до подряпин. У цьому випадку говорять про шкалі Мооса. Для керамічної плитки на кухню оптимальна твердість має значення понад 5. Символом R позначається важливе для безпеки протиковзання. Щоб почувати себе спокійніше, краще вибирати оздоблювальні матеріали з параметром, щонайменше, R8.

Потрібно пам'ятати, що неспішне, уважне вивчення характеристик плитки перед покупкою дозволить уникнути можливих розчарувань.