Кухня

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні Навряд чи хто, напевно, стане заперечувати той факт, що кухня у кожному будинку є найбільш часто використовуваним приміщенням. Як раз саме тому, на поверхню підлоги в даній кімнаті досить часто потрапляють різні бризки, випадково пролита вода, а також падають всілякі гострі предмети.

Проте, не дивлячись на все це, при його облаштуванні все одно цілком можливо застосовувати істинно натуральні паркетні покриття.

Нюанси підбору й укладання паркету на кухні

У разі використання подібного матеріалу при облаштуванні кухонного підлогового покриття, власник може бути повністю впевненим у тому, що таке покриття буде відрізнятися своєю неймовірно істотною надійністю і максимально високою міцністю. Однак, при цьому, в подібній ситуації вкрай не рекомендується використовувати вироби, виготовлені з хвойних сортів деревини, так як вони, як правило, дуже легко пошкоджуються під впливом води.

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні
В плані монтажу, паркет, звичайно ж, є найбільш складним видом підлогового покриття для використання на кухні. Адже при його укладанні необхідно з максимальною точністю вимірювати і нарізати дощечки, а також правильно кріпити їх до поверхні підстави. Загалом же, при облаштуванні на кухні паркетного покриття слід діяти з особливою акуратністю і, у разі виникнення якихось сумнівів, звертатися за допомогою до експертів.

З-за особливої специфіки такого приміщення, поверхню тільки що укладеного там паркету необхідно буде обов'язково піддати додаткової захисної обробки спеціальним герметиком. При цьому для досягнення кращого ефекту, герметик, в подібній ситуації, рекомендується наносити в кілька шарів.

Тонкощі догляду за покладених на кухні паркетним покриттям

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні
Для того щоб як можна довше зберегти зовнішній вигляд у паркетного покриття на кухні, перш за все, звичайно ж, потрібно дотримуватися підвищену пильність. Так, наприклад, в подібній ситуації, ні за яких обставин не можна дозволяти воді накопичуватися на поверхні такого підлогового покриття, тому якщо щось все-таки випадково пролилося, то це місце потрібно негайно ретельно протерти.

Крім того, у разі використання такого підлогового покриття на кухні, його також потрібно регулярно пилососити або ретельно підмітати. Це допоможе утримувати таку підлогу в ідеальній чистоті, а також видаляти бруд і різні дрібні частинки з його поверхні, які можуть досить легко пошкодити покриття. І, нарешті, по мірі зношування, поверхня паркету необхідно буде обов'язково періодично піддавати додатковій обробці захисним герметиком.