Кухня

Італійська керамічна плитка причини популярності

Італійська керамічна плитка причини популярності Італійську керамічну плитку вибирають ті, хто цінує якість і оригінальне дизайнерське виконання. Більшість людей прагнуть прикрасити свій будинок саме плиткою італійського виробництва, тому що вона відповідає всім вимогам по міцності, естетичності і довговічності.

Серед основних позитивних характеристик цієї продукції особливо виділяються: вологостійкість, прекрасні гігієнічні властивості, відсутність слизькості, фігурність обробки, широкий вибір колірної гами і фактур.

Багато сучасні покупці прагнуть придбати не просто будь-яку італійську плитку, а конкретної торгової марки. Чому www.xplit.ru користується особливою популярністю і де його застосовують?

Продукція від компанії Serenissima

Як показує практика, плитка Serenissima вважається найпоширенішою навіть в Італії. Вона проводиться в автентичному і незвичайному стилі, що надає цій продукції особливу вишуканість. Продукція цієї компанії випускається з різними типами поверхонь у наборі з декоративними елементами, малюнком.

Все це дозволяє створювати оригінальні дизайнерські композиції як в житлових, так і в офісних приміщеннях. Компанія Serenissima випускає різні колекції керамічної плитки, які можна використовувати для облицювання стін і підлоги в кафе, ресторанах, готелях. Керамічне облицювання робить інтер'єр більш ексклюзивним і надає йому більше індивідуальності.

Керамічний паркет: причина популярності

Серед усього розмаїття колекцій плитки великим попитом користується www.xplit.ru. Це дійсно модне віяння в світі дизайну інтер'єру, тому що матеріал поєднує в собі багато переваг.

Він відмінно імітує благородну деревину, при цьому володіючи високими характеристиками міцності та експлуатаційними властивостями. Так, у покупців є можливість вибрати облицювальний матеріал, що імітує масив дерева таких порід, як горіх, дуб, вишня, а також екзотичне зебрано, постарене дерево.

Крім естетичної складової, матеріал виділяється тим, що його можна застосовувати в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Плитку-паркет можна застосовувати для теплої підлоги, тому що він надовго зберігає тепло.

Завдяки таким численним перевагам плитку-паркет можна використовувати не тільки для обробки санвузла та кухні. Матеріал в готовому вигляді буде відмінно виглядати в вітальні, спальні, офісних приміщеннях і робочих кабінетах.