Кухня

Як вибрати декоративну штукатурку

Як вибрати декоративну штукатурку Останнім часом для обробки стін все частіше використовують декоративну штукатурку. І така ситуація не дивна. Адже виконані під фарбування стіни з використанням даного матеріалу досить естетично виглядають.

Такий вибір екологічний і при проведенні згодом косметичного ремонту потребують мінімальних зусиль і витрат зважаючи на наявність можливості локальної корекції поверхні.

Однак, враховуючи велику кількість асортименту на сучасному ринку, при відвідуванні будь-якого спеціалізованого торгового центру стає актуальним питання про правильному виборі матеріалу, який оптимальним чином підійшов би того чи іншого споживача. Впоратися з таким завданням допоможуть деякі рекомендації, дотримуючись яких ви точно не розчаруєтеся покупкою.

У першу чергу варто пам'ятати, що декоративна штукатурка є фінішним варіантом шпаклівки та наносити її потрібно на підготовлені стіни, які попередньо вирівнюються шаром цементно-піщаного розчину або стартовим варіантом обробної сухої будівельної суміші.

Далі, варто розібратися із видами штукатурки, щоб матеріал повною мірою відповідав середовищі застосування. Іншими словами, варто розуміти, що не всі види цього матеріалу можна застосовувати для зовнішніх робіт або для приміщень з підвищеною вологістю.

Як вибрати декоративну штукатурку
Як вибрати декоративну штукатурку

Мінеральна штукатурка

Цей вид будівельної суміші виділяється високою екологічністю завдяки мінеральній основі, до того ж дана штукатурка відрізняється економічним витрачанням і підвищеною стійкістю до перепадів температур, завдяки чому знаходить часте застосування для обробки внутрішніх так і зовнішніх стін.

Акрилова штукатурка

Властивості основи надає штукатурці пластичність, що дозволяє наносити її на будь-яку поверхню, Наявність силікону в складі матеріалу забезпечує вологостійкість, з-за чого її сміливо можна використовувати на кухні або у ванній кімнаті. Догляд за такою поверхнею дуже простий, забруднення можна видаляти вологою ганчіркою із застосуванням мильного розчину.

Як вибрати декоративну штукатурку
Як вибрати декоративну штукатурку

Також буває об'ємна штукатурка, венеціанська та 3D штукатурка, Кожен з цих видів має свої унікальні властивості. Але так як їх застосування вимагає певних навичок і досвіду, то вибір і проведення робіт з цими недешевими матеріалами краще довірити фахівцям.