Кухня

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну Варіантів перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну квартиру не багато. Тому слід розглянути плюси і мінуси можливих варіантів.

На сайті marvill.ru дані рекомендації можна залишити заявку на перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну.

Першим варіантом є поділ кімнати на дві окремі корисні частини. Хотілося б звичайно, щоб природне світло проникав у обидві частини приміщення. Але поділ кімнати вздовж, недоцільно і незручно. Бо вийде дві вузькі кімнати. Цей варіант можна сміливо відкидати.

Залишається варіант розділення кімнати поперек. У таких випадках одна кімната залишається «глухий». Темне приміщення завжди використовується в якості спальної кімнати. Способів розділення багато. Це може бути гіпсокартонна стіна, ніші, полки, або шафа.

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну
У будь-якому випадку залишається передбачити хороше штучне освітлення. Тому що природне світло по любому не буде потрапляти. Додаткову вентиляцію також неможливо передбачити. Залишається встановити дверний отвір, щоб повітря потрапляв в кімнату. Така переробка кімнати є найбільш реальною.

При дуже високих стелях, також можна спорудити невелику кімнату на верхньому поверсі. Іншим варіантом переробки однокімнатної квартири є це винос кухні на передпокій. Цей проект можна здійснити, якщо квартира знаходиться на нижньому поверсі. Можна зробити окремий вхід при цьому частина кімнати використовується в якості передпокою. Але для цього потрібен дозвіл спеціальних органів. Це може бути проблематично. При знесення стін і перегородок слід найняти бригаду працівників.