Кухня

Мийки з нержавіючої сталі сучасне і стильне рішення

Мийки з нержавіючої сталі сучасне і стильне рішення При облаштуванні кухні найважливіше значення надається вибору мийки. Цей атрибут інтер'єру повинен органічно вписуватися в дизайн приміщення, бути практичним і сучасним.

Цим вимогам відповідає раковина з нержавіючої сталі. Порівняно з модифікаціями з кераміки і композитних матеріалів, неіржавіюча сталь відрізняється широким ціновим діапазоном і різноманітним асортиментом.

Переваги і недоліки

З безперечних переваг мийки з нержавіючої сталі можна виділити декілька факторів:

• висока ступінь надійності і міцності;

• стійкість до механічних ударів і деформаційних змін;

• зручність в експлуатації;

• доступна вартість;

• екологічна чистота;

• різноманітність представлених моделей;

• стійкість до утворення корозії;

• зносостійкість і довговічність.

Таким чином, нержавіючі мийки є раціональним вибором для кухні. Проте недоліки у металевих мийок теж присутні. Правда, серйозний недолік лише один. Це високий рівень шуму при контакті з кухонними пристосуваннями.

Матеріал і конструкція

Миття з нержавіючої сталі — це комбінація сплавів, з додаванням хрому і нікелю. Завдяки оптимальному поєднанню, такі мийки несприйнятливі до варіювання температур, стійкі до розвитку іржі і витримують вплив води. Унікальна здатність матеріалу набувати практично будь-які геометричні фігури, дозволяє втілювати різні дизайнерські задуми.

Мийки з нержавіючої сталі сучасне і стильне рішення
Мийки з нержавіючої сталі сучасне і стильне рішення

Нержавіючі мийки умовно класифікуються на штамповані і зварні. Перший варіант виготовляється методом штампування, в результаті виходить безшовне виріб. Як правило, така мийка має накладної тип установки, тому чаша максимально відповідає параметрам меблів, виробленої в фабричних умовах.

Мийки зварної конструкції відрізняються більш товстим шаром металу, тому звукопоглинальні властивості у них вище, ніж у штампованих моделей. Зварні мийки збираються з декількох окремих компонентів, які з'єднуються один з одним зварними швами. Поверхня мийки може бути полірованою, дзеркальною, з рельєфною текстурою або матовою.

Глибина чаші зазвичай починається від 18 див. Розташування підбирається індивідуально. При цьому орієнтуються на місце розташування побутової техніки, пропорції кімнати і особливості робочої зони. В цілому мийка з нержавіючої сталі — ефективна і корисний пристрій, яке буде експлуатуватися тривалий період.