Кухня

Стільниця з натурального каменю ідеальне рішення для вашої кухні

Стільниця з натурального каменю ідеальне рішення для вашої кухні Деякий час тому з метою прикраси кухонного інтер'єру використовувалася дорога меблі, що замовлялася з-за кордону. У сучасному світі, де технології розвиваються з кожним днем, з'явилося чимало фабрик, які займаються виробництвом меблів, нітрохи не поступається за якістю зарубіжним аналогам.

Варто зазначити, що меблі – не єдине, в чому вітчизняні виробники просунулися. Зараз є чимало оздоблювальних матеріалів, завдяки яким ваша кухня стане не тільки красивою, але і більш практичною.

Стільниця з натурального каменю ідеальне рішення для вашої кухні

Великою популярністю нині користуються стільниці, виготовлені з натуральних матеріалів, а саме каменю. Зараз про їх дефіциту немає і слова, тому будь-який бажаючий може придбати цей предмет меблів для кухні, який відрізняється високими практичними властивостями. Насправді, така стільниця – ідеальний варіант, який застосовується для оформлення кухні, і причин цьому декілька:

• міцність. Раніше поширювалися стільниці, виготовлені з пресованого паперу, однак зараз їх успішно витіснили вироби, виробництво яких передбачає застосування натуральних каменів, які за своїми властивостями набагато випереджають свої аналоги. Грубо кажучи, термін служби стільниці з каменю – необмежений. Пов'язано це з тим, що від будь-яких механічних ударів поверхня не буде тріскатися і деформуватися.

Стільниці з мармуру нерідко застосовуються для облаштування підвіконня, який здатний витримувати навантаження від всіх квіткових горщиків, якщо їх розставити по всій довжині. Вироби з натуральних і штучних каменів доступні kgcompany.ru;

• легкість обслуговування. Якщо у вас на кухні буде стояти стільниця з мармуру, щоб зберегти її первозданний вигляд немає необхідності використовувати різні хімічні миючі засоби. З переваг натурального каменю можна виділити його стійкість до високих температур, що дозволяє без побоювання ставити на нього гарячий чайник. Її легко відмити, а якщо на поверхні утвориться подряпина – її можна видалити за допомогою наждачного паперу;

• дизайн. Стільниця виготовлена з натурального матеріалу, ідеально вписується в будь-який інтер'єр кухні. Завдяки природі сам камінь має різні відтінки, а кромка стільниці може бути різних кольорів, що лише уникализирует її. Камінь – матеріал, який легкий в обробці, тому кінцевий виріб може бути будь-яких форм і дизайнів. До речі, можна зробити поверхню будь-яких розмірів. Якщо є необхідність, можна зістикувати різні кам'яні деталі, а наявні шви зашліфувати до такої міри, що побачити їх практично неможливо;

• перспектива. На вироби, виготовлені з натуральних каменів на даний момент великий попит, чим і користуються підприємства, продовжуючи радувати своїх покупців новими моделями. Натуральні матеріали використовуються не тільки для прикраси інтер'єру, але і екстер'єру. Так, в заміських будинках часто зустрічаються плитки, колони та інші елементи архітектурного типу.