Кухня

Підлоги на кухні основні параметри

Підлоги на кухні основні параметри Приміщення кухні - це місце, в якому висока ймовірність забруднення, підвищена вологість і багато різних хімічних миючих засобів, що використовуються, щоб підтримувати житло в чистоті.

Детальніше: Підлоги на кухні основні параметри

Прибирання квартир

Прибирання квартир Отже, ми маємо квартиру, в якій давно ніхто не забирався. Одним словом, в приміщенні панує бардак. Як з ним впоратися?

Такий сервіс, як eco-logika.ru - це якісна послуга, що дозволяє підтримувати комфорт.

Детальніше: Прибирання квартир

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін

Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін Поєднання ламінату з плиткою найбільш часто виконують в кухні або ванній кімнаті. Кухню прийнято розділяти на дві зони – робочу і обідню. Плитку слід укладати в робочій зоні, так як це покриття набагато міцніше ламінату.

Детальніше: Як поєднати ламінат і керамічну плитку або ковролін

Вибір підлогового покриття для кухні

Вибір підлогового покриття для кухні Багато людей перш, ніж поміняти підлогове покриття в житловому приміщенні досить часто думають над тим, який матеріал придбати для кухні. Вам абсолютно нічого не відомо про це, тоді, перш ніж піти на ринок зайдіть на електронні сторінки.

Детальніше: Вибір підлогового покриття для кухні

Італійська керамічна плитка причини популярності

Італійська керамічна плитка причини популярності Італійську керамічну плитку вибирають ті, хто цінує якість і оригінальне дизайнерське виконання. Більшість людей прагнуть прикрасити свій будинок саме плиткою італійського виробництва, тому що вона відповідає всім вимогам по міцності, естетичності і довговічності.

Детальніше: Італійська керамічна плитка причини популярності

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні

Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні Навряд чи хто, напевно, стане заперечувати той факт, що кухня у кожному будинку є найбільш часто використовуваним приміщенням. Як раз саме тому, на поверхню підлоги в даній кімнаті досить часто потрапляють різні бризки, випадково пролита вода, а також падають всілякі гострі предмети.

Детальніше: Застосування паркету при облаштуванні підлоги на кухні

Стільниці з кварцу за найкращими цінами в Москві пропозиція від компанії Стильний камінь

Стільниці з кварцу за найкращими цінами в Москві пропозиція від компанії Стильний камінь Кварцовий агломерат - матеріал, що складається більш ніж на 95% з натурального каменю, і тому готові вироби володіють практично всіма властивостями природного кварцу.

Детальніше: Стільниці з кварцу за найкращими цінами в Москві пропозиція від компанії Стильний камінь

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну Варіантів перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну квартиру не багато. Тому слід розглянути плюси і мінуси можливих варіантів.

На сайті marvill.ru дані рекомендації можна залишити заявку на перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну.

Детальніше: Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Вибір змішувача для кухні

Вибір змішувача для кухні На ринку сантехніки можна зустріти великий асортимент змішувачів. Природно, при такому розмаїтті можна заплутатися і вибрати далеко не самий оптимальний варіант.

Детальніше: Вибір змішувача для кухні

Стеля на кухні

Стеля на кухні Невід'ємною частиною будь-якого дизайну інтер'єру і ремонту є оформлення стелі. Загальний стиль дизайну інтер'єру неможливий без гармонійного із загальним напрямом і стилем його рішення.

Детальніше: Стеля на кухні